ŽENY
MUŽI
DĚTI
BATOHY

Mapa prodejen
Nakupování pomocí QR

Ke kořenům respektu

Protože každý krok se počítá.
Udržitelnost randí s poctivostí
Snažíme se nabízet i výrobce, za nimiž stojí smysluplný příběh – produkty, které jsou poctivé, organické a ekologické. Takové, které vždy rádi odhalíme až k jejich kořenům. A ty máš možnost si vybrat, protože každý malý krůček k udržitelnosti se počítá. Jde to i jinak, volba je na tobě!


4 důvody, proč eko(logicky)
Když si vybereš certifikovaný produkt, objevíš hned několik dobrých důvodů, proč do něj investovat. Nepořídíš si jen kvalitní kousek do skříně, ale zároveň uděláš důležitý krok. K dobru. Víš totiž, že nepodporuješ dětskou pracovní sílu, tvoje oblečení neobsahuje toxiny a pracovníci mají zajištěny férové podmínky namísto otročiny. Kupuješ si oblečení s čistým svědomím – a to je přece ten nejlepší důvod!
Certifikáty stojí za to!
Jsou jako pomyslné razítko, díky kterému víš, že jsi koupil správně. A všechny ty důvody výše platí! Proto sleduj certifikáty u každého produktu, které potvrdí, že tenhle příběh, který právě čteš a hodláš nosit na sobě, je pravdivý. Ani my nejsme 100% eko a ani si na to nehodláme hrát. Věříme však, že každý krok se počítá. A proto po téhle cestě půjdeme dál. Jdeš do toho s námi?