ŽENY
MUŽI
DĚTI
BATOHY

Mapa prodejen
Nakupování pomocí QR

Bleskurychle.

Nakupování 21. století
Snadné, pohodové a bleskové nákupy
Představ si, že můžeš mít dokonalý přehled v kapse. Pomocí QR kódů, které najdeš na každém štítku všech našich produktů, okamžitě mobilním telefonem načteš veškeré informace, varianty zboží, velikosti, hodnocení, skladovost a nejen to – pokud tvůj vyčíhnutý kousek na prodejně zrovna nemáme, během pár vteřin jej můžeš mít objednaný. Bezplatně a s doručením přímo na prodejnu. Zdarma!


To tričko z výlohy chci!
Láska na první pohled do naší výlohy? Kdepak, nemusíš pátrat po tom bezva kousku, nemusíš se ptát ani našich kolegů. Načti QR kód z výlohy, vyber si tričko svých snů a hotovo! Nákupy z výlohy ještě nikdy nebyly snadnější, že? Stačí rezervovat a tu parádu si můžeš rovnou vyzvednout. Tedy pokud je skladem.
Jak správně načíst QR kód?
V mobilním telefonu otevři čtečku QR kódů nebo fotoaparát. Namiř na kód na štítku oblečení nebo v naší výloze a otevři odkaz, kde se ti bleskurychle zobrazí produkt. Pak už si jen vyber tu správnou kombinaci barvy a velikosti – a hurá pro něj! Veškeré skladové zboží si můžeš převzít na prodejně ihned, v opačném případě ti jej na prodejnu zdarma a co nejdříve doručíme. V rychlosti doručení sice Flashe Gordona asi jen tak nepředběhneme, ale můžeme ti slíbit, že se rozhodně budeme snažit!