ŽENY
MUŽI
DĚTI
BATOHY

Mapa prodejen
Nakupování pomocí QR

BezPotisku. Proč?

Protože je lepší platit za kvalitu namísto loga.
Kam se poděl potisk?
Říkáme, že značka jsi TY! A přesně proto je tu BezPotisku. Protože už víme, že není potřeba nosit značkové oblečení, abychom byli „někdo“. Abychom byli vidět, nebo abychom se naopak za něco schovávali. O tom je tohle všechno. Protože ty už přece dávno víš, kdo jsi.


Není potřeba zbytečně utrácet uměle navýšené sumy za značkové oblečení, které je ve výsledku úplně stejné nebo dokonce horší než to, kterému nevévodí předražený štítek a populární líbivé logo. Peníze jsou totiž něčím výjimečným – tím, co můžeš použít na mnohem lepší věci. Na nezapomenutelné zážitky, které ti nikdo nevezme. Na cestování. Zábavu. Nebo klidně na pomoc druhým. Cokoli tě napadne. A do čeho hodláš investovat TY?
Značku nebo kvalitu?
Každé tričko se dříve nebo později sepere, zničí, poškodí, obnosí. Zážitky s tebou ale zůstanou. Navždy. Proto jsme se rozhodli… Pryč se všemi těmi nápisy a logy, pryč se škatulkováním, kdo na to má a kdo ne. Kdo má novější kolekci a kdo má kolekci už rok starou. U nás žádné trendy looky nenajdeš. Ale víš, co tě necháme objevit? Tohle: opravdu kvalitní oblečení. Bez potisku a za férové ceny.


Neplatíš za značku, platíš za hotový produkt. Dbáme na fér přístup a věříme v něj. Proto u nás nehledej nekalé praktiky, marketingové bouře, nadsazené výprodeje nebo třeba neupřímné black fridays. My to máme rádi jednoduché – a proto ti nabídneme jediné: dobrou cenu po celý rok. Jsme normální obchod pro normální i nenormální lidi. Protože kdo ví, co je v dnešním světě normální?