ŽENY
MUŽI
DĚTI
BATOHY

Mapa prodejen
Nakupování pomocí QR

ukliZENo

ukliď si v šatníku, uklidíš si v mysli
Rozhoduj se s lehkostí Ať už chceš vyrazit do školy, do práce, na horskou túru či na večírek, jistě dobře znáš ten pocit: Co si mám vzít na sebe? A přesně pro tyhle okamžiky je nejlepší mít ukliZENo. Protože když máš ukliZENo ve skříni, máš ukliZENo v hlavě. A rozhodování je hračka!


UkliZENo je naším odkazem na jednoduchost a kvalitu v odívání. I tvá skříň si zaslouží zažít zen – tvoji pozornost, pořádek a minimalismus. Díky nim si totiž ulehčíš život i ty: a každá volba outfitu bude snadná. Kromě toho mít spořádanou skříň či šatnu je dobré ještě z dalšího hlediska. Praktičnosti. Díky ukliZENu můžeš mít okamžitý přehled – a vybrat si to pravé bude hračka. A nejen to – v organizovaném šatníku je jednoduché nejen vybírat, ale také věci nazpět ukládat. Pořádek se možná hůře vytváří, ale snadno udržuje.
Když méně je více
V ukliZENém šatníku ti stačí mít jen pár kousků. Kvalitních a basic, v ideálním případě. Díky tomuto rozhodnutí budeš moci kombinovat oblečení pro každou příležitost, náladu i místo. Jak na to? Protřiď denně jednu polici či zásuvku šatníku – a zbav se všeho, co nenosíš. Neskladuj zbytečně to, co leží zapomenuté na dně skříně. Oblečení, které se s tebou poslední rok nevyvětralo, nemá v ukliZENu místo. A co v něm místo má? Kvalitní věci. Takové, které budeš s radostí nosit… třeba i roky.
Tvoje ukliZENo v kostce
1. Čas protřídit šatník. Co ti dělá radost? Vše ostatní musí pryč! 2. Kvantita? Ne, kvalita! Nakupuj s rozvahou, dopřej si věci, které vydrží. 3. Vsaď na basic kousky. Zkombinuješ vše se vším a ušetříš místo. Ve skříni i životě. Méně mít, více… prostě být.