ŽENY
MUŽI
DĚTI
BATOHY

Mapa prodejen
Nakupování pomocí QR

Bez falešných slev

Na našem přesvědčení neslevujeme

Proč nemáme slevy?

Na našem e-shopu ani prodejnách nenajdete žádnou slevovou akci, žádnou šťastnou hodinku ani „výhodné“ nabídky. Proč? Protože zastáváme férový přístup a ten se v manipulaci s cenami většinou nenajde. Ceny našich produktů jsou přesně takové, aby každý (od pěstitele bavlny po prodavačku na prodejně) dostal tolik, kolik mu náleží.

Kvalita za férovou cenu

Kdybychom tedy vůbec chtěli nějakou slevovou akci, znamenalo by to buď ubrat každému z nich, nebo (tak jak tyhle akce většino vypadají) lhát vám – zvyšovat cenu před slevou, přidávat do nabídky úmyslně předražené produkty, aby ty vedle nich vypadaly výhodněji, nebo vám prodávat nekvalitní kusy, které se hodí akorát na leštění oken. Navíc bychom se zpronevěřili heslu „Kvalita za férovou cenu.“ Pokud je cena férová, pak je férová jedině takto.

Bez značek k udržitelnosti

Slevami bychom z vás nejen nečestným způsobem tahali peníze, ale navíc bychom porušili i naše přesvědčení, že BezPotisku má přispívat k udržitelnosti a to nejen zařazením organických nebo recyklovaných produktů, ale i tím, že se vyhýbáme fast fashion. Oblečení není věc na jedno použití a člověk by ho měl mít tolik, kolik potřebuje. Akce 2+1 zdarma může být lákavá, ale budete nakonec opravdu šťastní, když vám doma bude ležet o dva kusy oblečení víc, než jste chtěli (o tom, jak „výhodná“ je tahle nabídka nemluvě)?

Naše pátky jsou jen bílé

Ačkoli se neúčastníme žádných Black Friday a jiných trendy výprodejů, jedna možnost jak u nás ušetřit (nejen peníze, ale vlastně i přírodu) tu je. V sekci výprodej najdete kusy, které už příliš dlouho leží (sk)ladem a pravděpodobně by se neprodaly. U takových produktů nás netíží svědomí, když na nich slevíme. Výběr navíc neprobíhá nijak cíleně. Produkty se do sekce zařadí automaticky po určité době. Jejich koupí tedy opravdu ušetříte. Adoptovat opuštěné kusy si můžete, jak na e-shopu, tak i u nás na prodejnách.